Филм „Срцем за срце“

Филм “Срцем за срце“ је снимљен у мају 2011. године и је посвећен Андреи Лисац и хуманитарној акцији за њено лијечење коју су организовали ученици и професори Грађевинске школе Бања Лука.

Одлуком публике, проглашен је најбољим ауторским радом прве Радионице за Аудио-визуелну умјетност на филму и ТВ одржане 28. маја 2011. године на Академији умјетности Слобомир Универзитета у Бијељини.

Филм су радили ученици Бојан Михаиловић и Александар Јурић и професорица Сања Цвијић Вучковић уз глумачку екипу ученика наше школе: Анђелу Шпановић, Немању Штакића, Алексу Цвијића и Љубомира Кецмана.

Филм је приказан на Телевизији Слобомир, као и на Телевизији Републике Српске у склопу емисије “Будимо људи“ која је била посвећена хуманитарним акцијама.