Građevinska škola Banjaluka
O FILMU

Film ''Srcem za srce'' je snimljen u maju 2011. godine i je posvećen Andrei Lisac i humanitarnoj akciji za njeno liječenje koju su organizovali učenici i profesori Građevinske škole Banja Luka.

Odlukom publike, proglašen je najboljim autorskim radom prve Radionice za Audio-vizuelnu umjetnost na filmu i TV održane 28. maja 2011. godine na Akademiji umjetnosti Slobomir Univerziteta u Bijeljini.

Film su radili učenici Bojan Mihailović i Aleksandar Jurić i profesorica Sanja Cvijić Vučković uz glumačku ekipu učenika naše škole: Anđelu Španović, Nemanju Štakića, Aleksu Cvijića i Ljubomira Kecmana.

Film je prikazan na Televiziji Slobomir, kao i na Televiziji Republike Srpske u sklopu emisije ''Budimo ljudi'' koja je bila posvećena humanitarnim akcijama.

POGLEDAJTE FILM
COPYRIGHT © JU GRAĐEVINSKA ŠKOLA BANJA LUKA, 2011 - 2017  |  SVA PRAVA ZADRŽANA  |  DIZAJN: BOJAN MIHAILOVIĆ