Građevinska škola Banjaluka

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

soliter@gradjevinskaskola.com
Нови број
Број: 2 // Децембар 2011.
О пројекту ''Укључи до краја''
Акција ''Срцем за срце''
Снежана Кузмановић: Мис БиХ 2011
Иво Андрић: 50 година од додјеле Нобелове награде
О ''Солитеру''
Први број школског листа Грађевинске школе Бања Лука, ''Солитер'', изашао је у јануару 2011. године. Покренут је од стране Савјета ученика, а лидери прoјекта били су ученици Дарија Малешевић и Бојан Михаиловић уз подршку тадашњег директора школе Милана Чикића, као и педагога, психолога и појединих професора.
На својим страницама, лист прати актуелне догађаје у школи, представља успјехе наших ученика у школским и ваншколским активностима, интервјуише истакнуте ученике, објављује литерарне радове, прати занимљиве садржаје из нашег града и свијета, али се бави и проблемима у школи и друштву са којима се сусрећу наши ђаци.
У уређивању листа учествују ученици и профеори наше школе окупљени око Креативне секције.
Архива
COPYRIGHT © JU GRAĐEVINSKA ŠKOLA BANJA LUKA, 2011 - 2017  |  SVA PRAVA ZADRŽANA  |  DIZAJN: BOJAN MIHAILOVIĆ