22. Међународна изложба „ИНОСТ МЛАДИХ 2020.“

Савез иноватора Републике Српске и Удружење грађана Бања Лука реализовали су кориштењем онлајн платформе 19. и 20. новембра 2020. год. у Бањој Луци 22. Међународну изложбу идеја, иновација и стваралаштва младих „ИНОСТ МЛАДИХ 2020“.

На изложби је презентовано 94 рада од 119 аутора и додијељено је 68 признања. Ученица Жељана Макивић III3 је учествовала као дио тима Грађевинске школе и освојила бронзану плакету у категорији иновације у образовању за рад Полиедарски робот, који је настао под менторством проф. Драгане Радоњић, током онлајн наставе у мају 2020.год.

Поред Жељане тим школе су представили и ученици IV1 Клаудија Рашета, Млађен Панић и Данило Стјепановић са радом Стикери за онлајн наставу, под менторством проф.Сање Цвијић Вучковић.

Честитке свим нашим ученицима и професорима који се труде и у овим тешким условима да извуку најбоље и уљепшају нам свакодневницу!

ПЛАТОНОВА ТИЈЕЛА – ПОЛИЕДАРСКИ РОБОТ