ЕТА пројекат (English Teacher Assistant-Подршка у настави енглеског језика)

Проф.енглеског језика Милана Пиљак и Тања Носовић и ове године сарађују са америчким помоћником у настави Ником Ајронсајдом, који је 19.2.2020.год. био гост у нашој школи.

Професор Ник Ајронсајд је одржао час конверзације у одјељењу I3  и  II1 на тему културолошких сличности и разлика између наше и америчке културе. Ученици су могли постављати питања и разговарати о многим темама из различитих области, поп културе, живота тинејџера, њихових свакодневних навика , школског система и слично.

На овај начин ученици  су имали јединствену прилику да разговарају са говорником енглеског језика, америчког нарјечја,  коме је то матерњи језик и упознају се са америчком културом кроз разговор на енглеском језику, да развијају своје језичке вјештине и забаве се.